POWITANIE LATA
W naszym przedszkolu radośnie przywitaliśmy lato!
Pod czujnym okiem naszych nauczycieli i pań pomocy dzieci spędziły dzień pełen uśmiechu, zabawy i aktywności. Nie zabrakło letnich atrakcji – było przelewanie wody , tańce , malowanie w plenerze, puszczanie baniek mydlanych, zabawy z wielką plażową piłką, kręcenie hula-hop oraz rysowanie kolorową kredą na chodniku.
To był dzień pełen śmiechu, wspólnej zabawy i dziecięcej radości. Takie chwile pokazują, że nauka i zabawa mogą iść w parze, a wspólnie spędzony czas tworzy najpiękniejsze wspomnienia.
Życzymy wszystkim słonecznego, bezpiecznego i pełnego uśmiechu lata.
J.Odrobna, zdj.nauczycielki







